چرا در وب سایت پوروآگلد درگاه پرداخت اینترنتی برای پرداخت آنلاین قیمت محصولات وجود ندارد؟

 

برخی محصولات موجود در وب سایت پوروآگلد تولید کارخانه پوروآگلد بوده و همیشه موجود می باشند. اما ممکن است محصولاتی در وب سایت وجود داشته باشند که در زمان سفارش مشتری در شعبات برای تحویل فوری موجود نبوده اما پس از سفارش مشتری طی چند روز کاری آماده فروش به مشتریان گرامی  باشند. لذا پس از ثبت سفارش محصول مورد نظر خود و دریافت تماس تلفنی مبنی بر موجود بودن کالا ادامه روند خرید توسط مشتریان به یکی از دو روش زیر طی میشود.

 

1.مراجعه حضوری:

پس از ثبت سفارش طلا در وب سایت پوروآگلد و دریافت تماس تلفنی مسئولین وب سایت با شما و تایید سفارش  ، سفارش شما از سوی وب سایت به شعبه طلا فروشی مورد نظر ارسال میشود که پس از آن شما می توانید به صورت حضوری به شعبه طلا فروشی مربوطه مراجعه نموده و در صورت تمایل پس از پرداخت حضوری  وجه در شعبه طلای خود را دریافت نمایید. در موارد مراجعه حضوری در صورت کنسل کردن سفارش و یا عدم خرید هیچ مبلغی از مشتری دریافت نخواهد شد.2.ارسال برای مشتری

پس از ثبت سفارش طلا در وب سایت پوروآگلد و دریافت تماس تلفنی مبنی بر موجود بودن طلا مشتری ملزم است وجه طلا و هزینه ارسال را به پوروآگلد پرداخت نموده تا طلا به ادرس مشتری ارسال شود.

قیمت هر گرم طلا در ایران964,100 تومان
قیمت هر گرم طلا در ایران
964,100 T 1,799 $
قیمت هر انس طلا در جهان

پیشنهاد ویژه